Wydarzenia
Informacje
Promocje
relacja-z-v-rajdu-wosp-w-zielonej-gorze
2014-01-20
W Zielonej Górze 11 stycznia 2014r. odbył się V Rajd WOŚP, którego celem było m.in. przygotowanie kierowców do radzenia sobie z trudnymi warunkami na drodze.

relacjatargi-agro-show-bednary-2013
2013-09-24
Tegoroczna piętnasta edycja wystawy AGRO SHOW odbyła się tradycyjnie w Bednarach w gminie Pobiedziska k/Poznania w dniach 20-23 września 2013 roku. Impreza ma charakter plenerowy i jest największą tego typu imprezą w Europie.

iii-zjazd-motocykli-w-pierwszej-stolicy-polski
2013-09-20
W dniach 23-25 sierpnia klub motocyklowy Born To Ride MC Poland zorganizował zlot motocyklowy w Imiołkach koło Gniezna.

5-rajd-wrc-pleszew
2013-09-05
W weekend w Pleszewie moc rajdowych atrakcji. Serdecznie zapraszamy na 5. Rajd WRC Pleszew.

relacjaxvii-paluckie-targi-rolne-i-xi-palucka-wystawa-zwierzat-hodowlanych-w-zninie
2013-08-27
24 sierpnia rozpoczęły się XVII Pałuckie Targi Rolne i XI Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie. Na tak dużej wystawie nie mogło zabraknąć Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji.

paluckie-targi-rolnepalucka-wystawa-zwierzat-hodowlanych
2013-08-06
XVII Pałuckie Targi Rolne i XI Pałucka Wystawa Zwierząt Hodowlanych w Żninie odbędą się w dniach 24 i 25 sierpnia 2013 r. - serdecznie zapraszamy.
 
akcesoria samochodowe, zapachy, oleje, kosmetyki samochodowe, płyny, smary, Platinum

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. już od 2000 roku funkcjonuje na rynku oferując swoje produkty sklepom i hurtowniom motoryzacyjnym, warsztatom i serwisom samochodowym, zakładom przemysłowym oraz bazom transportowym i rolnictwu. Przez okres naszej działalności udało nam się zdobyć doświadczenie i umiejętności pozwalające nam na stanie się jednym z liderów na rynku produktów dla motoryzacji.

W swojej ofercie posiadamy oleje samochodowe, hydrauliczne i przemysłowe smary (zarówno produkcji Orlen Oil jak również innych znanych marek), a także akcesoria samochodowe. Od 2006 roku w nasza oferta została poszerzona o kosmetyki dla samochodów( płyny do spryskiwaczy, zapachy, szampony samochodowe itp.) i płyny eksploatacyjne. Nasze produkty są odpowiedzią na nieustannie zmieniające się potrzeby klientów.

W Platinum Oil zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek motoryzacyjny bardo szybko się zmienia. Nowe rozwiązania technologiczne często mają odmienne potrzeby odnośnie płynów eksploatacyjnych i akcesoriów. To właśnie, dlatego stale monitorujemy rynek, aby móc w natychmiastowy sposób reagować na zapotrzebowanie naszych klientów. Cały czas udoskonalamy nasze oleje smary i płyny, aby zaspokajały potrzeby w najlepszy sposób.

Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel oferujący fachową poradę techniczną, sprawną i szybką obsługę, serwis oraz dostawy na adres wskazany przez klienta. Nieustannie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników i klientów na temat oferowanych produktów, zmieniających się trendów oraz nowości na rynku.

Działania spółki prowadzone są w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania spełniający normy ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:2005. Dzięki temu możemy zaoferować produkty najwyższej jakości przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.