Wydarzenia
Informacje
Promocje
zapraszamy-do-sielinka-na-targi-zielone-agro-show
2015-05-11
Zapraszamy na targi Zielone Agro Show Polskie Zboża w Sielinku, gmina Opalenica, 30-31 maja.

xi-rajd-weteranow-szos-po-ziemi-mogilenskiej
2015-05-05
W dniach 25 i 26 kwietnia br. drogi gmin Mogilno, Barcin i Dąbrowa w województwie kujawsko-pomorskim opanowała ponad setka klasyków motoryzacyjnych, które uczestniczyły w XI Rajdzie Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej.

motoserce-2015szczytna-akcja-wielkopolskich-motocyklistow
2015-05-05
Klub Born To Ride MC Poland był organizatorem akcji Motoserce w trzech Wielkopolskich miastach: Wrześni (18.04.15) Gnieźnie (25.04.15) i Jarocinie (19.04.15). Siódma edycja akcji Motoserce zgromadziła tłumy uczestników, było głośno, tłoczno i bardzo rozrywkowo.

certyfikat-cirf-dla-platinum-oil-wcd
2015-04-17
Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. zostało nagrodzone Certyfikatem Innowacyjnej i Rzetelnej Firmy.

jestesmy-najlepsi-w-polsce-w-konfekcjonowaniu-petrygo
2015-04-16
Z dumną informujemy, że Spółka Platinum Oil WCD otrzymała nagrodę dla Najlepszego Konfekcjonera płynów do chłodnic Petrygo.

ruszyla-strona-internetowa-produktow-janpro
2015-01-26
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony www.janpro.pl.
akcesoria samochodowe, zapachy, oleje, kosmetyki samochodowe, płyny, smary, Platinum

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. już od 2000 roku funkcjonuje na rynku oferując swoje produkty sklepom i hurtowniom motoryzacyjnym, warsztatom i serwisom samochodowym, zakładom przemysłowym oraz bazom transportowym i rolnictwu. Przez okres naszej działalności udało nam się zdobyć doświadczenie i umiejętności pozwalające nam na stanie się jednym z liderów na rynku produktów dla motoryzacji.

W swojej ofercie posiadamy oleje samochodowe, hydrauliczne i przemysłowe smary (zarówno produkcji Orlen Oil jak również innych znanych marek), a także akcesoria samochodowe. Od 2006 roku w nasza oferta została poszerzona o kosmetyki dla samochodów( płyny do spryskiwaczy, zapachy, szampony samochodowe itp.) i płyny eksploatacyjne. Nasze produkty są odpowiedzią na nieustannie zmieniające się potrzeby klientów.

W Platinum Oil zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek motoryzacyjny bardo szybko się zmienia. Nowe rozwiązania technologiczne często mają odmienne potrzeby odnośnie płynów eksploatacyjnych i akcesoriów. To właśnie, dlatego stale monitorujemy rynek, aby móc w natychmiastowy sposób reagować na zapotrzebowanie naszych klientów. Cały czas udoskonalamy nasze oleje smary i płyny, aby zaspokajały potrzeby w najlepszy sposób.

Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel oferujący fachową poradę techniczną, sprawną i szybką obsługę, serwis oraz dostawy na adres wskazany przez klienta. Nieustannie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników i klientów na temat oferowanych produktów, zmieniających się trendów oraz nowości na rynku.

Działania spółki prowadzone są w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania spełniający normy ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:2005. Dzięki temu możemy zaoferować produkty najwyższej jakości przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.