Wydarzenia
Informacje
Promocje
pomoglismy-wybrac-najlepszego-kierowce-mpk-poznan-2014
2014-10-10
Pod koniec września 2014 na torze Poznań odbył się finał VI edycji Konkursu na Najlepszego Kierowcę MPK Poznań 2014.

xvi-miedzynarodowa-wystawa-rolnicza-agro-show-2014-w-bednarach
2014-09-23
Tegoroczna, XVI-ta edycja Targów odbyła się w dniach 19-22.09. 2014 r., tradycyjnie na lotnisku w Bednarach pod Poznaniem.

zapraszamy-na-targi-agro-show-bednary-2014
2014-09-17
Jak co roku Platinum Oil Wielkopolskiego Centrum Dystrybucji sp. z o.o. wystawia się na AGRO SHOW w Bednarach.

targi-lesne-ekolas-2014
2014-09-09
W dniach 4-6 września 2014 r. w Mostkach koło Świebodzina odbyły się Targi EKO-LAS, na których spotkali się profesjonaliści z branży leśnej.

xviii-paluckie-targi-rolne-w-zninie-2014
2014-08-26
W weekend 23-24 sierpnia w pięknych okolicznościach przyrody nad brzegiem jeziora Czaple w Żninie odbyły się XVIII Pałuckie Targi Rolne.

xiv-ogolnopolski-zlotu-motocyklowy-born-to-party-wrzesnia-2014
2014-07-21
Od 27 do 29 czerwca wielkopolska Września rozbrzmiewała warkotem stalowych rumaków. Ulice miasta zajęli motocykliści XIV Ogólnopolskiego Zlotu Motocyklowego "Born to Party", który rozpoczął się w piątek i trwał do niedzieli. Teren Małpiego Gaju zamienił się w "motocyklowe miasteczko".
 
akcesoria samochodowe, zapachy, oleje, kosmetyki samochodowe, płyny, smary, Platinum

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. już od 2000 roku funkcjonuje na rynku oferując swoje produkty sklepom i hurtowniom motoryzacyjnym, warsztatom i serwisom samochodowym, zakładom przemysłowym oraz bazom transportowym i rolnictwu. Przez okres naszej działalności udało nam się zdobyć doświadczenie i umiejętności pozwalające nam na stanie się jednym z liderów na rynku produktów dla motoryzacji.

W swojej ofercie posiadamy oleje samochodowe, hydrauliczne i przemysłowe smary (zarówno produkcji Orlen Oil jak również innych znanych marek), a także akcesoria samochodowe. Od 2006 roku w nasza oferta została poszerzona o kosmetyki dla samochodów( płyny do spryskiwaczy, zapachy, szampony samochodowe itp.) i płyny eksploatacyjne. Nasze produkty są odpowiedzią na nieustannie zmieniające się potrzeby klientów.

W Platinum Oil zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek motoryzacyjny bardo szybko się zmienia. Nowe rozwiązania technologiczne często mają odmienne potrzeby odnośnie płynów eksploatacyjnych i akcesoriów. To właśnie, dlatego stale monitorujemy rynek, aby móc w natychmiastowy sposób reagować na zapotrzebowanie naszych klientów. Cały czas udoskonalamy nasze oleje smary i płyny, aby zaspokajały potrzeby w najlepszy sposób.

Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel oferujący fachową poradę techniczną, sprawną i szybką obsługę, serwis oraz dostawy na adres wskazany przez klienta. Nieustannie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników i klientów na temat oferowanych produktów, zmieniających się trendów oraz nowości na rynku.

Działania spółki prowadzone są w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania spełniający normy ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:2005. Dzięki temu możemy zaoferować produkty najwyższej jakości przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.