Wydarzenia
Informacje
Promocje
targi-rolnicze-i-zawody-jezdzieckie-grene-cup-2016
2016-07-01
Już po raz jedenasty w Koninie zostały zorganizowane zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody „Grene CUP”. Dwudniowa impreza odbyła się w dniach 18-19 czerwca 2016 roku w Koninie.

szkolenie-dla-klientow-w-chodziezy
2016-06-28
W dniu 17 czerwca 2016 r. mieliśmy okazję gościć naszych klientów w hotelu Nestor w Podaninie koło Chodzieży.

targi-autos-truck-day-2016
2016-06-22
10 czerwca w Solcu Kujawskim odbyła się już szósta edycja targów Autos Truck Day połączona z 25-tymi urodzinami Gospodarzy.

szkolenie-dla-klientow-w-gorzowie-wielkopolskim
2016-06-22
Kolejny raz mieliśmy okazję zaprosić naszych klientów na szkolenie, tym razem organizowane w hotelu Gracja.

xii-zlot-garbatych-bolidow-2016
2016-05-31
Już XII raz odbył się w Radzyniu koło Sławy Śląskiej zlot Garbatych Bolidów. Konkretnie chodzi o VW garbusa zwanego Kafer, Beetle. Od niego wszystko się zaczęło, idea zlotów starych VW. Był to samochód bardzo popularny, najdłużej produkowany na świecie - od 1938 do 2003, czyli 65 lat. Wyprodukowano go 21 mln szt.

xii-rajd-weteranow-szos-po-ziemi-mogilenskiej
2016-05-05

W dniach 23 i 24 kwietnia br. na drogach, a nawet i bezdrożach, gminy Mogilno pojawiła się po raz dwunasty ponad setka klasyków motoryzacyjnych, które uczestniczyły w kolejnej edycji Rajdu Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej.


W tym roku organizatorzy zaostrzyli nieco kryterium wiekowe dla aut i motocykli uczestniczących w rajdzie. Zasada ta przewidywała, iż produkcja danego modelu nie mogła rozpocząć się później niż w 1986 roku. Jednakże, gdy pojazd nie do końca spełniał to kryterium wiekowe, a był egzemplarzem unikatowym, wpisującym się w charakter rajdu, również i on mógł pojawić się na linii startowej.

akcesoria samochodowe, zapachy, oleje, kosmetyki samochodowe, płyny, smary, Platinum

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. już od 2000 roku funkcjonuje na rynku oferując swoje produkty sklepom i hurtowniom motoryzacyjnym, warsztatom i serwisom samochodowym, zakładom przemysłowym oraz bazom transportowym i rolnictwu. Przez okres naszej działalności udało nam się zdobyć doświadczenie i umiejętności pozwalające nam na stanie się jednym z liderów na rynku produktów dla motoryzacji.

W swojej ofercie posiadamy oleje samochodowe, hydrauliczne i przemysłowe smary (zarówno produkcji Orlen Oil jak również innych znanych marek), a także akcesoria samochodowe. Od 2006 roku w nasza oferta została poszerzona o kosmetyki dla samochodów( płyny do spryskiwaczy, zapachy, szampony samochodowe itp.) i płyny eksploatacyjne. Nasze produkty są odpowiedzią na nieustannie zmieniające się potrzeby klientów.

W Platinum Oil zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek motoryzacyjny bardo szybko się zmienia. Nowe rozwiązania technologiczne często mają odmienne potrzeby odnośnie płynów eksploatacyjnych i akcesoriów. To właśnie, dlatego stale monitorujemy rynek, aby móc w natychmiastowy sposób reagować na zapotrzebowanie naszych klientów. Cały czas udoskonalamy nasze oleje smary i płyny, aby zaspokajały potrzeby w najlepszy sposób.

Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel oferujący fachową poradę techniczną, sprawną i szybką obsługę, serwis oraz dostawy na adres wskazany przez klienta. Nieustannie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników i klientów na temat oferowanych produktów, zmieniających się trendów oraz nowości na rynku.

Działania spółki prowadzone są w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania spełniający normy ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:2005. Dzięki temu możemy zaoferować produkty najwyższej jakości przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.