Wydarzenia
Informacje
Promocje
xii-rajd-weteranow-szos-po-ziemi-mogilenskiej
2016-05-05

W dniach 23 i 24 kwietnia br. na drogach, a nawet i bezdrożach, gminy Mogilno pojawiła się po raz dwunasty ponad setka klasyków motoryzacyjnych, które uczestniczyły w kolejnej edycji Rajdu Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej.


W tym roku organizatorzy zaostrzyli nieco kryterium wiekowe dla aut i motocykli uczestniczących w rajdzie. Zasada ta przewidywała, iż produkcja danego modelu nie mogła rozpocząć się później niż w 1986 roku. Jednakże, gdy pojazd nie do końca spełniał to kryterium wiekowe, a był egzemplarzem unikatowym, wpisującym się w charakter rajdu, również i on mógł pojawić się na linii startowej.


moto-serce-2016
2016-04-19
17 kwietnia odbyła się VIII edycja ogólnopolskiej akcji krwiodawstwa MOTOSERCE 2016. Tegoroczna edycja odbyła się w Gnieźnie podczas rozpoczęcia sezonu motocyklowego zorganizowanego przez klub motocyklowy BORN TO RIDE MC POLAND.

kolejna-miedzynarodowa-wystawa-rolnicza-agro-show-2015-w-bednarach
2015-10-09
Kolejna już, XVII-ta edycja Targów odbyła się w dniach 18-21.09. 2015 r., na lotnisku w Bednarach pod Poznaniem.

paluckie-targi-rolne-w-zninie-2015r
2015-08-24

W weekend 22-23 sierpnia odbyły się XIX Pałucki Targi Rolne. Tradycyjnie miejsce wystawy to urocza plaża nad jeziorem Czaple oraz tereny parkowe obok amfiteatru.

 

 

 


kosmetyki-jan
2015-07-03

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o zmianie szaty graficznej kosmetyków samochodowych marki JAN.

 


born-to-ride-2015
2015-07-03

XV Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Born to Party 2015 organizowany przez klub Born To Ride MC Poland obył się w dniach 26-28 czerwca 2015.


 

akcesoria samochodowe, zapachy, oleje, kosmetyki samochodowe, płyny, smary, Platinum

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. już od 2000 roku funkcjonuje na rynku oferując swoje produkty sklepom i hurtowniom motoryzacyjnym, warsztatom i serwisom samochodowym, zakładom przemysłowym oraz bazom transportowym i rolnictwu. Przez okres naszej działalności udało nam się zdobyć doświadczenie i umiejętności pozwalające nam na stanie się jednym z liderów na rynku produktów dla motoryzacji.

W swojej ofercie posiadamy oleje samochodowe, hydrauliczne i przemysłowe smary (zarówno produkcji Orlen Oil jak również innych znanych marek), a także akcesoria samochodowe. Od 2006 roku w nasza oferta została poszerzona o kosmetyki dla samochodów( płyny do spryskiwaczy, zapachy, szampony samochodowe itp.) i płyny eksploatacyjne. Nasze produkty są odpowiedzią na nieustannie zmieniające się potrzeby klientów.

W Platinum Oil zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek motoryzacyjny bardo szybko się zmienia. Nowe rozwiązania technologiczne często mają odmienne potrzeby odnośnie płynów eksploatacyjnych i akcesoriów. To właśnie, dlatego stale monitorujemy rynek, aby móc w natychmiastowy sposób reagować na zapotrzebowanie naszych klientów. Cały czas udoskonalamy nasze oleje smary i płyny, aby zaspokajały potrzeby w najlepszy sposób.

Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel oferujący fachową poradę techniczną, sprawną i szybką obsługę, serwis oraz dostawy na adres wskazany przez klienta. Nieustannie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników i klientów na temat oferowanych produktów, zmieniających się trendów oraz nowości na rynku.

Działania spółki prowadzone są w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania spełniający normy ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:2005. Dzięki temu możemy zaoferować produkty najwyższej jakości przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.