Wydarzenia
Informacje
Promocje
nowa-strona-maxmaster
2016-11-18
Zobacz naszą nową, odmienioną stronę marki MaxMaster: www.maxmaster.pl
Znajdziesz na niej wszystkie produkty MaxMaster i wiele ciekawostek.


rusza-konkurs-maxmaster-rozdaje-nagrody
2016-11-09
Uwaga! Już dzisiaj rusza konkurs dla Klientów "MaxMaster Rozdaje Nagrody". Szczegóły na www.maxmaster.pl/konkurs

nasze-marki-nagrodzone-laurem-konsumenta
2016-11-07
Produkty należące do marek JAN oraz JAN PRO zostały wyróżnione podczas XII edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności produktów/marek/usług na krajowym rynku w kategoriach kosmetyki samochodowe oraz chemia profesjonalna godłem Laur Konsumenta – Odkrycie 2016.

miedzynarodowa-wystawa-rolnicza-agro-show-2016-w-bednarach
2016-10-03
XVIII Agroshow w Bednarach za nami. Tegoroczną edycję odwiedziło ponad 140 tyś. osób. O ciekawą ekspozycję zadbało 830 wystawców z 20 krajów.

paluckie-targi-rolne-w-zninie-2016
2016-08-23
W dniach 20-21 sierpnia 2016 r. odbyły się w Żninie już po raz dwudziesty Pałuckie Targi Rolne. W targach uczestniczyło około 300 wystawców z całej Polski.

targi-rolnicze-i-zawody-jezdzieckie-grene-cup-2016
2016-07-01
Już po raz jedenasty w Koninie zostały zorganizowane zawody jeździeckie w skokach przez przeszkody „Grene CUP”. Dwudniowa impreza odbyła się w dniach 18-19 czerwca 2016 roku w Koninie.
akcesoria samochodowe, zapachy, oleje, kosmetyki samochodowe, płyny, smary, Platinum

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. już od 2000 roku funkcjonuje na rynku oferując swoje produkty sklepom i hurtowniom motoryzacyjnym, warsztatom i serwisom samochodowym, zakładom przemysłowym oraz bazom transportowym i rolnictwu. Przez okres naszej działalności udało nam się zdobyć doświadczenie i umiejętności pozwalające nam na stanie się jednym z liderów na rynku produktów dla motoryzacji.

W swojej ofercie posiadamy oleje samochodowe, hydrauliczne i przemysłowe smary (zarówno produkcji Orlen Oil jak również innych znanych marek), a także akcesoria samochodowe. Od 2006 roku w nasza oferta została poszerzona o kosmetyki dla samochodów( płyny do spryskiwaczy, zapachy, szampony samochodowe itp.) i płyny eksploatacyjne. Nasze produkty są odpowiedzią na nieustannie zmieniające się potrzeby klientów.

W Platinum Oil zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek motoryzacyjny bardo szybko się zmienia. Nowe rozwiązania technologiczne często mają odmienne potrzeby odnośnie płynów eksploatacyjnych i akcesoriów. To właśnie, dlatego stale monitorujemy rynek, aby móc w natychmiastowy sposób reagować na zapotrzebowanie naszych klientów. Cały czas udoskonalamy nasze oleje smary i płyny, aby zaspokajały potrzeby w najlepszy sposób.

Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel oferujący fachową poradę techniczną, sprawną i szybką obsługę, serwis oraz dostawy na adres wskazany przez klienta. Nieustannie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników i klientów na temat oferowanych produktów, zmieniających się trendów oraz nowości na rynku.

Działania spółki prowadzone są w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania spełniający normy ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:2005. Dzięki temu możemy zaoferować produkty najwyższej jakości przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.