Wydarzenia
Informacje
Promocje
certyfikat-cirf-dla-platinum-oil-wcd
2015-04-17
Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. zostało nagrodzone Certyfikatem Innowacyjnej i Rzetelnej Firmy.

jestesmy-najlepsi-w-polsce-w-konfekcjonowaniu-petrygo
2015-04-16
Z dumną informujemy, że Spółka Platinum Oil WCD otrzymała nagrodę dla Najlepszego Konfekcjonera płynów do chłodnic Petrygo.

ruszyla-strona-internetowa-produktow-janpro
2015-01-26
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony www.janpro.pl.

akademia-castrol-lab
2014-12-07

4 grudnia 2014 roku w ramach Akademii Castrol Lab mieliśmy okazję gościć w interaktywnym centrum bezpieczeństwa SKODA AUTOLAB.


szkolenie-platinum-oil-wcd-w-budzyniu-21112014
2014-12-05

W dniu 21 listopada 2014 r. mieliśmy okazję gościć naszych klientów w przepięknym hotelu Habenda, który inspirowany alpejskim style wywarł na nas duże wrażenie.


z-glebokim-zalem-zegnamy-naszego-prezesa-krzysztofa-badure
2014-11-27
Msza pogrzebowa odbędzie się 28.11.2014 o godz. 9:00 w kościele pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11:50 na cmentarzu Junikowo.
akcesoria samochodowe, zapachy, oleje, kosmetyki samochodowe, płyny, smary, Platinum

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. już od 2000 roku funkcjonuje na rynku oferując swoje produkty sklepom i hurtowniom motoryzacyjnym, warsztatom i serwisom samochodowym, zakładom przemysłowym oraz bazom transportowym i rolnictwu. Przez okres naszej działalności udało nam się zdobyć doświadczenie i umiejętności pozwalające nam na stanie się jednym z liderów na rynku produktów dla motoryzacji.

W swojej ofercie posiadamy oleje samochodowe, hydrauliczne i przemysłowe smary (zarówno produkcji Orlen Oil jak również innych znanych marek), a także akcesoria samochodowe. Od 2006 roku w nasza oferta została poszerzona o kosmetyki dla samochodów( płyny do spryskiwaczy, zapachy, szampony samochodowe itp.) i płyny eksploatacyjne. Nasze produkty są odpowiedzią na nieustannie zmieniające się potrzeby klientów.

W Platinum Oil zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek motoryzacyjny bardo szybko się zmienia. Nowe rozwiązania technologiczne często mają odmienne potrzeby odnośnie płynów eksploatacyjnych i akcesoriów. To właśnie, dlatego stale monitorujemy rynek, aby móc w natychmiastowy sposób reagować na zapotrzebowanie naszych klientów. Cały czas udoskonalamy nasze oleje smary i płyny, aby zaspokajały potrzeby w najlepszy sposób.

Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel oferujący fachową poradę techniczną, sprawną i szybką obsługę, serwis oraz dostawy na adres wskazany przez klienta. Nieustannie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników i klientów na temat oferowanych produktów, zmieniających się trendów oraz nowości na rynku.

Działania spółki prowadzone są w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania spełniający normy ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:2005. Dzięki temu możemy zaoferować produkty najwyższej jakości przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.