Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, rozumiem
    
Przemysł
Dobierz olej
Wydarzenia
Informacje
Promocje
2018-05-10
Po raz czternasty w Mogilnie i jego okolicach odbył się Rajd Weteranów Szos po Ziemi Mogileńskiej. Impreza zorganizowana 28 kwietnia 2018 r. przez Stowarzyszenie Motoklasyczni z komandorem Krzysztofem Witczakiem cieszyła się jak zawsze dużym zainteresowaniem wśród miłośników klasyków. Wydarzenie to w tym roku przybrało nieco inną formułę niż bywało to w poprzednich latach.

Partnerstwo pomiędzy Orlen Oil a Kia Motors Polska
2018-05-07
Produkty z motoryzacyjnego portfolio ORLEN OIL trafią do polskiej sieci autoryzowanych dealerów Kia, obejmującej 73 punkty sprzedaży. Firmy podpisały umowę dotyczącą długoterminowej współpracy handlowej i marketingowej.

MaxMaster Laureatem IX edycji Programu DOBRA MARKA
2018-03-15
Tytuł Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma jest przyznawany innowacyjnym, rozwojowym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

Niewidzialna Wycieraczka Produktem Roku
2017-10-17
Jak co roku miesięcznik AutoEXPERT nagradza najlepsze produkty dostępne na rynku. W tegorocznej edycji Konkursu, w kategorii "Chemia motoryzacyjna" tytuł „Produktu Roku 2017” został przyznany produktowi MAXMASTER PŁYN DO SPRYSKIWACZY HYDROFOBOWY.

Grene Race 2017
2017-08-29
W niedzielę 27 sierpnia 2017 na polach Wielowsi odbyły Wyścigi Traktorów Grene Race 2017. Jest to impreza rangi Pucharu Polski.Konkursu na Najlepszego Motorniczego MPK Poznań 2017
2017-06-13
W sobotę 10 czerwca w zajezdni na Franowie odbył się finał Konkursu na Najlepszego Motorniczego 2017 roku. Finaliści walczyli o tytuł supermotorniczego uczestnicząc w  widowiskowych konkurencjach.
akcesoria samochodowe, zapachy, oleje, kosmetyki samochodowe, płyny, smary, Platinum

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. już od 2000 roku funkcjonuje na rynku oferując swoje produkty sklepom i hurtowniom motoryzacyjnym, warsztatom i serwisom samochodowym, zakładom przemysłowym oraz bazom transportowym i rolnictwu. Przez okres naszej działalności udało nam się zdobyć doświadczenie i umiejętności pozwalające nam na stanie się jednym z liderów na rynku produktów dla motoryzacji.

W swojej ofercie posiadamy oleje samochodowe, hydrauliczne i przemysłowe smary (zarówno produkcji Orlen Oil jak również innych znanych marek), a także akcesoria samochodowe. Od 2006 roku w nasza oferta została poszerzona o kosmetyki dla samochodów( płyny do spryskiwaczy, zapachy, szampony samochodowe itp.) i płyny eksploatacyjne. Nasze produkty są odpowiedzią na nieustannie zmieniające się potrzeby klientów.

W Platinum Oil zdajemy sobie sprawę z tego, że rynek motoryzacyjny bardo szybko się zmienia. Nowe rozwiązania technologiczne często mają odmienne potrzeby odnośnie płynów eksploatacyjnych i akcesoriów. To właśnie, dlatego stale monitorujemy rynek, aby móc w natychmiastowy sposób reagować na zapotrzebowanie naszych klientów. Cały czas udoskonalamy nasze oleje smary i płyny, aby zaspokajały potrzeby w najlepszy sposób.

Posiadamy wysoce wykwalifikowany personel oferujący fachową poradę techniczną, sprawną i szybką obsługę, serwis oraz dostawy na adres wskazany przez klienta. Nieustannie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników i klientów na temat oferowanych produktów, zmieniających się trendów oraz nowości na rynku.

Działania spółki prowadzone są w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania spełniający normy ISO 9001:2001 oraz ISO 14001:2005. Dzięki temu możemy zaoferować produkty najwyższej jakości przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.